دیدار سرزده آیت الله طبرسی از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ساری | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار سرزده آیت الله طبرسی از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ساری

دیدار سرزده آیت الله طبرسی از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ساری

دیدار سرزده آیت الله طبرسی

از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ساری

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و تولیت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ساری سرزده از این مسحد که در حال برگزاری مراسم عزاداری بودند دیدار و با هیأت امنای آن به گفتگو پرداختند.
در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل(ع)  و حاج مهدی مستشرق معاون اجرائی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و عضو اصلی هیأت امنای این مسجد حضور داشتند.
آیت الله طبرسی طی سخنانی کوتاهی گفت: چقدر خوشحالم که در ساری در این ایام یعنی ماه محرم و صفر هر شب چراغ تکایا و حسینه هامساجد  روشن و یکی از این مساجد، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) است که بنا به گزارشی که برادر عزیزمان حاج مهدی مستشرق دادند نشان از استقبال مردم از مساجد و عزاداری در این شهر دارد که من از همین جا از هیأت امنا این مسجد که صادقانه و عاشقانه برای احیاء دین پیغمبر(ص) و عشق به امام حسین(ع) تلاش می کنند تشکر و قدردانی می کنم.
در ابتدای این دیدار حاج مهدی مستشرق عضو اصلی هیأت امنای مسجد حضرت ابوالفضل(ع) گفت: یکی از افتخارات ما این است که تولیت این مکان مقدس بعهده عالم جلیل القدر حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در مازندران می باشد بخصوص رهنمودها و ارشادات ایشان بسیار تأثیر گذار بوده و انشاالله همچنان دست پدری شان را بر سر ما کشیده تا بتوانیم بعنوان خادم مردم انجام وظیفه نمائیم.
وی افزود: خوشبختانه ما طی این چند سال اخیر با برگزاری مراسم های گوناگون فرهنگی و دینی توانستیم مردم ولایتمدار ساری و حومه را با محوریت حضرت آیت الله طبرسی در این مکان مقدس جمع کرده و مردم هم به عشق امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) با حضور خودشان نشان دادند که علاقمند به ائمه اطهارع هستند.وی همچنین ازاعضاهیات امنای مسجدابوالفضل ع ساری به خاطرهمکاری وتلاششان
در پایان این دیدار بعد از مراسم عزاداری توسط مداح اهل البیت(ع) آقای سقا، هیأت امنا عکس یادگاری با حضرت آیت الله طبرسی گرفتند.

pixelstats trackingpixel

دیدار سرزده آیت الله طبرسی از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ساری به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و تولیت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ساری سرزده از این مسحد که در حال برگزاری مراسم عزاداری بودند دیدار و با هیأت امنای آن به گفتگو …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: 2.85 ( 1 نظر)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا