پيام مشترك نماينده ولي فقيه در استان و استاندار مازندران بمناسبت هفته بسيج | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران بمناسبت هفته بسیج

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران بمناسبت هفته بسیج

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان

و استاندار مازندران بمناسبت هفته بسیج

بسیج ذخیره الهی و یکی از یادگارهای ارزشمند امام راحل، حضرت امام خمینی (ره) است.

نام بسیج همواره یادآور خاطرات پرشکوه مجاهدت هایی است که در دوران ۸ ساله دفاع مقدس، زیباترین جلوه های ایثار و فداکاری را ترسیم کرد. بسیج، شجره طیبه و تفکر ناب و انقلابی است که در تمامی صحنه های انقلاب با ایجاد و تقویت وحدت و همدلی و احساس مسئولیت و تعهد که مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج و بسیجی است، نقش و رسالت خود را به بهترین و زیباترین شکل ایفا نموده است.

 نیروی مردمی و انقلابی بسیج با تکیه بر همدلی و همزبانی و ذات لایزال الهی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب نه تنها در بطن جامعه و مناطق روستایی و محروم در بخش های مختلف اقتصادی، عمرانی ، فرهنگی، فناوری های دانش بنیان و امداد رسانی به حادثه دیدگان به وظیفه آرمانی خود عمل نموده، بلکه  با شجاعت و شهامت و الگوگیری از سالار و سرور شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین (ع) برای دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) و حریم مطهر حرم آل الله در حوزه های فرامرزی و بین المللی نیز رسالت خطیر خود را آنچنان به انجام رسانده است که مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در باره این جان فشانی برای پایان دادن به سیطره شجره خبیثه داعش می فرمایند: خدای بزرگ شجره خبیثه ای را که به دست طواغیت جهان غرس شده بود، به دست شما بندگان صالح ریشه کن کرد.

اینجانبان ضمن گرامی داشت یاد و شهدای والامقام استان بویژه ۳۸ شهید گرانقدر مازندرانی مدافع حرم، هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور، عزتمند و انقلابی استان مازندران تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند قادر متعال، پایداری، عزت و سربلندی عزیزان بسیجی را در راه تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی و اعتلای جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مسئلت می نماییم.

 

  محمد اسلامی

استاندار مازندران

نورالله طبرسی

نماینده مقام معظم رهبری

در استان مازندران

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران بمناسبت هفته بسیج بسیج ذخیره الهی و یکی از یادگارهای ارزشمند امام راحل، حضرت امام خمینی (ره) است. نام بسیج همواره یادآور خاطرات پرشکوه مجاهدت هایی است که در دوران ۸ ساله دفاع مقدس، زیباترین جلوه های ایثار و فداکاری را ترسیم کرد. بسیج، شجره …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا