دیدار مدیریت جدید بانک تجارت استان با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مدیریت جدید بانک تجارت استان با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران

دیدار مدیریت جدید بانک تجارت استان با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران

دیدار مدیریت جدید بانک تجارت استان با

آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس محمود چالوئی اشرفی مدیریت جدید بانک تجارت استان مازندران با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقای چالوئی مدیریت بانک تجارت مازندران طی سخنانی کوتاهی ضمن ارائه گزارش عملکرد این بانک گفت: بانک تجارت که از قدیمی ترین بانک های کشورمان می باشد، با هدف خدمت به مردم و کمک به قشر آسیب پذیر جامعه فعالیت خود را آغاز کرده که الحمدالله در استان مازندران ما در زمینه خدمات رسانی  بحث وام مسکن، ازدواج و کمک برای صنایع کوچک و … خدماتی را انجام  دادیم و سیاست ما هم بعد از فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ما هم برای کمک به سرمایه گذاران از هیچ کوششی دریغ ننموده و برای رفع محرومیت و بحث اشتغال کوتاهی نخواهیم کرد.

در ادامه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ضمن خیر مقدم به آقای چالوئی مدیریت جدید بانک تجارت گفت: خدا را شکر شخصیتی که اهل درد و درک و مهمتر از همه یک مازندرانی مسئولیت بانک تجارت در استان را بعهده گرفتند که از مشکلات مردم کاملا با اطلاع بوده و تجربه خوبی برای ارائه خدمات بیشتر جهت رفع محرومیت در حد توان و حمایت از صنایع کوچک که می تواند زمینه ساز صنایع بزرگ شود، دارند.

وی افزود: من از زحمات شما و همکارانتان در سراسر استان مازندران که برای مشکلات مردم و ارائه تسهیلات برای رفع گرفتاری  مردم و ارائه تسهیلات برای قشر آسیب پذیر استان بویژه خانوادها ی معظم شهدا و جانبازان از هیچ کوششی دریغ نمی کنید تشکر و قدردانی می کنم.

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران در ادامه گفت: من و شما در نظام مقدس جمهوری اسلامی براساس اعتقاد در اینجا نشسته ایم و در محضر خدا هستیم و خدا از رفتار و کردار و اعمال ما با خبر بوده و زیر نظر دارد. پس صادقانه خدمت به مردم کردن خدمت به خداست که الحمدالله ما در شما و همکارانتان می بینیم.

دیدار مدیریت جدید بانک تجارت استان با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس محمود چالوئی اشرفی مدیریت جدید بانک تجارت استان مازندران با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا