دیدار مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با آیت الله طبرسی

دیدار مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با آیت الله طبرسی

دیدار مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)

با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران رؤسای کمیته حضرت امام خمینی(ره) شهرستان ساری(منطقه یک و دو) و شهرستان نکا با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان مازندران دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آقایان ساداتی و نائی و بریمانی گزارشی از عملکرد و فعالیت هایشان ارائه دادند.

آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین کمیته امداد استان به ویژه شهرهای ساری و نکا گفت: کمیته امداد یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی و یادگار امام(ره) می باشد که مردم آسیب پذیر جامعه را تحت پوشش خود  دارد.

وی افزود: الحمدالله در استان مازندران کمیته امداد به ویژه شهرستان ساری و نکا با توجه به گزارش هائی که ارائه دادند، خدمات شایسته ای به قشر کم در آمد و حتی بحث اشتغال زائی مددجویان نقش بسزائی داشته و دارند.

نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران گفت: کار شما نزد خدا بسیار حساس و ارزشمند است و خدمت به این مردم خدمت به خدا و رضای مردم، رضای خداست. شما با این کارتان هم دنیای خودتان و هم آخرتتان را بیمه می کنید. چون اشک یک یتیم را پاک کرده، درد  یک دردمند را چاره کردن و شادی را در بین این قشر زحمت کش و محروم آوردن یک عبادت است در راه خدا.  پس افتخار کنید که خداوند شما را برای این امر مهم انتخاب کرده است.

دیدار مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران رؤسای کمیته حضرت امام خمینی(ره) شهرستان ساری(منطقه یک و دو) و شهرستان نکا با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان مازندران دیدار و گفتگو …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا