دیدار مدیر کل امور بانوان استانداری با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مدیر کل امور بانوان استانداری با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل امور بانوان استانداری با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل امور بانوان استانداری با

آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران خانم دکتر جمشیدی مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران بهمراه اعضاء کمیسیون بانوان استان با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار خانم دکتر جمشیدی مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران ضمن ارائه گزارش از عملکرد کمیسیون بانوان استانداری مازندران گفت: الحمدالله با حمایت همه جانبه استاندار محترم مازندران آقای اسلامی وضعیت مناسب و خوبی داریم و نیاز است مسئولین استان و مدیران دستگاههای اجرائی استان هم با ما همراه باشند چرا که نیمی از جمعیت کشور ما را زنان تشکیل داده و در استان مازندران هم ما زنان فعال زیاد داریم که باید مورد حمایت مسئولین استان قرار گیرند.

در ادامه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران طی سخنان گفت: انقلاب ما مربوط به زنها و یا مردها نبود نبوده و نیست و امام امت(ره) و مقام معظم رهبری به کرات از جایگاه رفیع بانوان و زنان ایران به نیکی یاد کردند و عنایت خاصی به این قشر تأثیر گذار داشته و دارند که نیمی از جمعیت کشورمان را تشکیل می دهند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: اجتماع بانوان باید تقویت بشود. چون خیلی از کارها که شاید مردها نتوانند انجام دهند و رفع مشکل کنند، خانم ها به خاطر ارتباطات بیشتری که با جامعه دارند از عهده این کار برخواهند آمد.

نمونه ی آن بحث اعتیاد در بین خانواده هاست. شما بهتر می توانید در بحث اعتیاد مداخله کنید و جا بی اندازید.

وی گفت: باید بنیاد خانواده های ما، سنتی باقی بماند و نباید سست شود. برای تربیت فرزندان باید کوشش بیشتری بعمل آید.

دیدار مدیر کل امور بانوان استانداری با آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران خانم دکتر جمشیدی مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران بهمراه اعضاء کمیسیون بانوان استان با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار خانم دکتر …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا