دیدار جابر صادق زاده پهلوان و قهرمان کشتی جهان با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار جابر صادق زاده پهلوان و قهرمان کشتی جهان با آیت الله طبرسی

دیدار جابر صادق زاده پهلوان و قهرمان کشتی جهان با آیت الله طبرسی

دیدار جابر صادق زاده پهلوان و

قهرمان کشتی جهان با آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران جابر صادق زاده پهلوان و قهرمان کشتی جوانان جهان و ساحلی و تنها پهلوان مازندران که در سه دوره بازو بند سرپهلوانی را به خود اختصاص داده بود، همراه با مسئول بسیج ورزشکاران استان مازندران با حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران مازندران دیدار کرد.

آیت الله طبرسی در این دیدار ضمن خیر مقدم به این قهرمان کشتی گفت: امروز به اهتزار در آوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران هنر می خواهد که شما قهرمانان و پهلوانان این مسئولیت خطیر را به دوش کشیده و افتخار می آفرینند.

IMG_8790

وی افزود: مازندران دارای پتانسل خوبی در این زمینه به ویژه ورزشی کشتی می باشد، نیاز است مسئولین امر برای تجلیل و حمایت از قهرمانان و پهلوانان مازندرانی در رشته های ورزشی مدال آور یک ستادی تشکیل داده تا در یک مراسم با شکوه از آنان قدردانی و تجلیل به عمل بی آورند.

آیت الله طبرسی الگو گرفتن از تختی و پوریایی ولی را از افتخارات یک قهرمان و پهلوان عنوان کرد و گفت: افتخار شما قهرمانان و پهلوانان باید این باشد که الگویتان غلام رضا تختی و پوریای ولی و مرام و مردانگی و دلاور مردی را از آنها الهام بگیرد که رمز موفقیت شما همین است و بس.

در پایان این دیدار از سوی آیت الله طبرسی یک جلد کلام الله مجید به پهلوان جابر صادق زاده اهداء شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا