پیام آیت الله طبرسی به مناسبت شهادت حاج سید مصطفی علمدار | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام آیت الله طبرسی به مناسبت شهادت حاج سید مصطفی علمدار

پیام آیت الله طبرسی به مناسبت شهادت حاج سید مصطفی علمدار

پیام آیت الله طبرسی 

به مناسبت شهادت حاج سید مصطفی علمدار

بسم رب الشهدا و الصدیقین

اجر جانبازانی مانند جانباز شهید حاج سید مصطفی علمدار که علاوه بر قرار گرفتن در موقعیت شهادت، زندگی بسیار هلالت انگیز و پرزحمتی را تحمل کردند و پس از سالها تحمل ناملایمات جسمی و روحی به کاروان شهدا پیوستن، قطعا از شهدا بیشتر است و ما باید قدردان حماسه های جانبازان عزیز باشیم که اینگونه با بالهای زخمی، عروج شان را رقم می زنند و به وجه الله نظر افکنده و عند ربهم یرزقون می شوند.

من جانبار شهید علمدار را سالهاست که از نزدیک می شناسم. کسی که در سخت ترین شرایط کمترین مطالبه را هم از او نمی شنیدیم و همچنان با خدای خود معامله کرده بود که به غیر از خدا به کسی احساس نیاز نمی کرد. کسی که لاهوت را در ناسوت تجریه کرد و از خاک به افلاک نظر داشت و زندگی در ملکوت را از جبهه ها آغاز کرده بود، خوشا به حال این فرشته های خونین بال که نه تنها استغاثه بهشت نمی کنند که عرش الهی مشتاقانه آنها را انتظار می کشد و همه ملائک این آیه را از جانب خداوند تلاوت می کنند که:

یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ *ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَهً مَّرْضِیَّهً *فَادْخُلِى فِى عِبَادِى* وَادْخُلِى جَنَّتِى‏.

 

نورالله طبرسی

نماینده مقام معظم رهبری

در استان مازندران

پیام آیت الله طبرسی  به مناسبت شهادت حاج سید مصطفی علمدار بسم رب الشهدا و الصدیقین اجر جانبازانی مانند جانباز شهید حاج سید مصطفی علمدار که علاوه بر قرار گرفتن در موقعیت شهادت، زندگی بسیار هلالت انگیز و پرزحمتی را تحمل کردند و پس از سالها تحمل ناملایمات جسمی و روحی به کاروان شهدا پیوستن، …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا