پیام آیت الله طبرسی به مناسبت در گذشت حجت الاسلام و المسلمین احمدی اتوئی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام آیت الله طبرسی به مناسبت در گذشت حجت الاسلام و المسلمین احمدی اتوئی

پیام آیت الله طبرسی به مناسبت در گذشت حجت الاسلام و المسلمین احمدی اتوئی

پیام آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران

به مناسبت در گذشت حجت الاسلام و المسلمین احمدی اتوئی

انا لله و انا الیه راجعون
العلماء باقون مابقی الدهر

ارتحال غم انگیز عالم فاضل و روحانی جلیل القدر مرحوم خلد آشیان حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا احمدی اتوئی موجب تأثر و  تألم اینجانب و قاطبه علماء و اهالی عالم دوست مازندران گردید.
مرحوم احمدی اتوئی یکی از روحانیون فعال مبارز و رزمنده ولایی و همیشه حاضر در صحنه و لبیک گوی فرامین ولی امیر مسلمین به ویژه در مسئولیت خطیر بنیاد بین المللی غدیر استان مازندران بسیار موفق بوده و از شجاعت مثال زدنی و نقش آفرینی تأثیر گذار و مدیریت تعیین کننده برخوردار بودند. روحیه بالا، انگیزه فراوان، حرکت هدفمند و اراده ی مصمم و فولادین ایشان در امور اعتقادی و در همه ی مواقعی که احساس تکلیف می کرد زبانزد خاص و عام بوده و همواره به عنوان یک الگو برای اطرافیان خویش محسوب می گشت و چقدر حیف شد که ایشان با آن همه فداکاری و از جان گذشتگی، به مقام شهادت نائل نگشت.
اما، تردیدی نیست که ایشان همانند همه مجاهدان فی سبیل الله در نزد خداوند مأجور خواهد بود.
اینجانب ضمن تسلیت مصیبت وارده به پیشگاه مقام عظمای ولایت و سلسله جلیله روحانیت و اهالی شریف سوادکوه بخصوص شهروندان عالم پرور زیراب و بیت شریف از خداوند سبحان برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبائی مسئلت می نمایم.

نورالله طبرسی
نماینده مقام معظم رهبری در مازندران
و عضو مجلس خبرگان رهبری

پیام آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به مناسبت در گذشت حجت الاسلام و المسلمین احمدی اتوئی انا لله و انا الیه راجعون العلماء باقون مابقی الدهر ارتحال غم انگیز عالم فاضل و روحانی جلیل القدر مرحوم خلد آشیان حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا احمدی اتوئی موجب تأثر و  تألم …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا