تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشايي مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشایی مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشایی مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران

از حماسه تماشایی مردم مازندران

در راهپیمایی ۲۲ بهمن

آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامی استاندار مازندران در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایت مدار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

سلام و درود بر شما مردم هوشمند و فهیم مازندران که بار دیگر عزم و اراده راسخ خود را برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری متجلی ساختید .
درود بر شما مردم علوی مازندران که با حضور در عید انقلاب و سی‌ونهمین جشن انقلاب بار دیگر ثابت کردید که در دفاع از استقلال،‌ آزادی و جمهوری اسلامی محکم و استوار ایستاده اید وآماده فداکاری و مجاهدت هستید .
سلام خداوند بر شما که با  شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی تمام معادلات و تحلیل های  معاندان و دشمنان قسم خورده نظام را به هم ریخته و همه جهانیان را به شگفت، بهت و حیرتی عظیم فرو بردید.
سلام و صلوات الهی بر این همه شور و شعور سیاسی‌ که بار دیگر عزت ، اقتدار ، شوکت ، بالندگی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.
مردم عزیز مازندران که همواره پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را در صحنه های مختلف به نمایش گذاشته،در ۲۲بهمن ماه امسال نیز برگ زرینی بر افتخارات نظام افزود و با تجلی شکوه وحدت و همدلی با آرمان های امام راحل،رهبر فرزانه انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان نمود .
اینجانبان بر خود فرض دانسته تا مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور پرشکوه ، امید آفرین و امید بخش و حماسه تماشایی مردم شریف مازندران ، به‌ویژه جوانان شایسته ، غیور، متدین، و بیدار سرزمین‌ علم و هنر و فرهنگ و ایمان ابراز داشته و سلامتی و سعادت بیش از پیش همه شما منادیان و حافظان ارزشهای الهی انقلاب اسلامی را از خداوند منان مسئلت می‌نماییم.
رجاء واثق داریم این انقلاب الهی و آسمانی با اقتدار و افتخار ، زمینه ساز و مقدمه حکومت جهانی حضرت قائم(عج ) خواهد بود.

نور الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران     و     محمد اسلامی استاندار مازندران

تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشایی مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامی استاندار مازندران در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایت مدار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند. متن این پیام به شرح زیر …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا