آیت الله طبرسی: ترویج امر به معروف و نهی از منکر از طریق اقامه نماز تقویت می شود. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: ترویج امر به معروف و نهی از منکر از طریق اقامه نماز تقویت می شود.

آیت الله طبرسی: ترویج امر به معروف و نهی از منکر از طریق اقامه نماز تقویت می شود.

آیت الله طبرسی: ترویج امر به معروف و نهی از منکر از

طریق اقامه نماز تقویت می شود.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در و رئیس ستاد اقامه نماز استان مازندران در جلسه این ستاد عنوان کرد.
وی گفت: اقامه نماز نباید به صورت بخشنامه ای و دستوری باشد، چرا که این فریضه ی دینی باید برای همگان جدی گرفته شود.
وی افزود: ترویج امر به معروف و نهی از منکر از طریق اقامه نماز تقویت می شود و نباید در انجام امورات مرتبط یا امر نماز مأیوس شویم.
رئیس ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه باید یاد و خاطره شهدای محراب و نماز گرامی داشته شود و فرهنگ اقامه نماز در ادارات هم باید بیشتر جدی گرفته شود.
نماینده ولی فقیه در استان هم چنین گفت: استان مازندران استانی علوی تبار و مرکز حکومت شیعی است و لذا ما باید به بحث نماز و اقامه نماز و حتی احداث مساجد در استان بیشتر اهمیت بدهیم. لذا دولت نیز باید نسبت به ساخت نمازخانه های بین راهی در مناطق مختلف و مبادی ورودی اقدام نمایند.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این شورا در استان گفت: امر اقامه نماز صرفاً توسط یک یا چند نهاد و دستگاه اجرائی صورت نمی گیرد و گفتمان های فرهنگی و اجتماعی برای ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه باید به صورت عزم ملی در بیاید.
در ادامه این جلسه آقای خیرانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران و عضو این شورا با اشاره به اینکه همه اقدامات جامعه برای رسیدن به کمالات دینی و معنوی است.
وی افزود: برای ترویج موضوع فرهنگی نماز باید شهرستانها را فعال و استان مازندان نقش سیاستگذاری را داشته باشد و لذا پیشنهاد می کنم اقامه نماز شهرستانهای فعال و شورای اقامه نماز استان مناطق به صورت سالانه ارزیابی شوند و ازشهرستانهای برتر تجلیل و شوراها ضعیف را تذکر دهیم.

آیت الله طبرسی: ترویج امر به معروف و نهی از منکر از طریق اقامه نماز تقویت می شود. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در و رئیس ستاد اقامه نماز استان مازندران در جلسه این ستاد عنوان کرد. وی …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا