دیدار مدیر کل و معاونین بنیاد مسکن استان مازندران با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مدیر کل و معاونین بنیاد مسکن استان مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل و معاونین بنیاد مسکن استان مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل و معاونین بنیاد مسکن استان مازندران با

آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس خانی مدیر کل به همراه معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران با حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار آقای مهندس خانی مدیر کل بنیاد طی سخنان کوتاهی گزارشی از عملکرد این بنیاد و خدمات رسانی به قشر آسیب پذیر مازندران به ویژه روستائیان این استان ارائه داد.
وی گفت: الحمدالله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران تمام هم و غم خود را برای رفع محرومیت در روستاها که از منویات رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری می باشد بکار برده و انشاء الله در نظر داریم در سال ۹۷ فعالیت های خودمان را گسترش داده و کارهای بیشتری را ارائه نمائیم.

آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ضمن خیرمقدم به مدیر کل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) بود که از یادگاران ایشان می باشد و الحمدالله حداقل در مازندران ما موفقیت های چشمگیری در رفع محرومیت برای قشر آسیب پذیر جامعه داشتیم که این ها بر می گردد به مدیریت و تلاش بی وقفه شما عزیزان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران. نماینده ولی فقیه در استان افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از پناهگاههای مردمی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و خدمت رسانی به این مردم که ولی نعمت ما هستند از نکات مثبت ما بوده که رضایت مردم، رضایت خداست.
آیت الله طبرسی در ادامه انتظار ما از شما این است که حساب صد امام (ره) را شفاف و برجسته تر کنید چرا که فراموش نشود این طرح هم یادگار حضرت امام(ره) بوده و شما می توانید با مدیریت خودتان باعث افتخار ما باشید. چون رفع محرومیت و رسیدگی به محرومین بعهده شماست.

دیدار مدیر کل و معاونین بنیاد مسکن استان مازندران با آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس خانی مدیر کل به همراه معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران با حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کردند. در این …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا