مشکلات شهر هچیرود چالوس با حضور آیت الله طبرسی بررسی شد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
مشکلات شهر هچیرود چالوس با حضور آیت الله طبرسی بررسی شد.

مشکلات شهر هچیرود چالوس با حضور آیت الله طبرسی بررسی شد.

مشکلات شهرهچیرود چالوس با حضور

آیت الله طبرسی بررسی شد.

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان در دیدارحجت السلام والمسلمین رسولی امام جمعه وشهردار، رئیس و اعضا شورای اسلامی شهرهچیرود چالوس با حضورحضرت الله آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان مسائل و مشکلات این شهر توریستی غرب مازندران بررسی شد.

درابتدای این دیدارامام جمعه هچیرود طی سخنانی گفت: هچیرود با توجه به پتانسیلی که دارد می تواند یکی از شهرهای پر درخشش و توریستی درغرب مازندران باشد.

photo_2018-04-24_08-51-34

وی افزود: ورود توریست از سراسرکشور به غرب مازندران ازشهر زیبای هچیرود میباشد. لذا این امرمی طلبد که ما یک شهر توریستی در خوروشان  توریست ها و میمانان از سراسر کشور داشته باشیم.

درادامه رئیس و شهردار هچیرود مسائل و مشکلات شهری ازجمله اجرای طرح هادی شهری و زیرساخت ها برای صنعت توریست دراین شهرمیباشد.

آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان طی سخنانی گفت: طی کردن این مسافت طولانی دلالت میکند که می خواهید برای این مردم دلسوزی وخدمت کنید.

وی افزود: شهر تورسیتی هچیرود یکی ازشهرهای بسیار زیبا و توریست خیز استان مازندران میباشد که اگر به آن رسیدگی شود شک نکنید از نظراشتغال دراین منطقه ما به موفقیت هایی دست خواهیم یافت.

آیت الله طبرسی درادامه گفت: رمزموفقیت شما این است که ترکیب و فضای زیبای روستا راحفظ  و حراست نمائید باید بافت روستایی حفظ شود تا جذب توریست داشته باشیم البته ما در سال بیش از۲۰میلیون گردشگر و توریست داریم. متاسفانه تنها چیزی که برای این استان مانده جمع آوری زباله و فرهنگ غلط آنها می باشد. البته دیگران از مازندران و پتانسیل آن به نحو احسن استفاده می کنند اما ما مازندرانی ها بهره ای ازآن نمی بریم.لذا باید نمایندگان مردم شهرهای استان در مجلس شورای اسلامی باهم و یک صداعکس العمل نشان بدهند.

نماینده مقام معظم رهبری دراستان همچنین قول مساعد دادند تا از طریق استاندارمازندران پیگیرمطالبات مردم این شهرتوسط امام جمعه وشهردار و شورای اسلامی هچیرود باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا