دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران با

آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران و قائم مقام و معاونین و مدیران واحد خبر و رادیو و فنی با حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار ابتدا آقای مقدسی مدیر کل صدا و سیما مرکز مازندران طی سخنان کوتاهی گزارشی ار فعالیت های صدا و سیمای مرکز مازندران در سال گذشته و هم چنین برنامه های سال ۹۷ این رسانه ملی را ارائه دادند.
وی گفت: خوشحالیم ما در مازندران شخصیتی مثل حضرت آیت الله طبرسی داریم که اشراف کامل به وضعیت اجتماعی و اقتصادی و سیاسی دارند و ما همیشه از رهنمودهت و دیدگاههای ایشان در طول سال بهره برده و نیاز داریم در سال ۹۷ که از سوی مقام معظم رهبری سال حمایت از کالاهای ایرانی نامگذاری شده همچون گذشته چرغ راهنمای ما فرزندان خود در این رسانه ملی باشند و ما هم این تعهد را داریم که با همدلی در راستای توسعه استان قدم برداریم.
در ادامه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ضمن خیر مقدم به مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز مازندران گفت: من باید تشکرویژه ای داشته باشم از آقای مقدسی که مدیریت این رسانه عمومی و ملی را بعهده دارند و الحمدالله آنجوری که بمن ازلاع دادند و اطلاع دارم صدا و سیمای مرکز مازندران تاکنون موفق بوده و خدا را شاکریم که تا این ساعت شکایتی از سوی برادران و خواهران به ویژه نسل جوان که اکثریت مخاطبین شما هستند شکایتی از این رسانه ملی در مازندران نداشته ایم.
وی افزود: نشست امروز  با شما یک نشست استثنائی بوده و گزارشاتی که آقای مقدسی و مسئولین صدا و سیمای مرکز استان دادند امیدوار کننده بود و باید عرض کنم که صدا و سیما اهمیتش بیشتر از دیگر دستگاههای اجرائی از جمله استانداری بوده، چرا که شما مسئول فکری و فرهنگی جامعه هستید. اگر ما نتوانیم تفکر انقلابی را در جامعه جا بی اندازیم بقیه کارها روی هوا است.
نماینده مقام معظم رهبری در مازندران: ما اعتقاد داریم که انسان ریشه در سر و موجودات دیگر ریشه در زمین دارد و دنیا امروز به فکرها خیانت می کند و اکثر رسانه ها در دست صهیونیست هاست و وظیفه ما و رسانه ملی برای خنثی کردن توطئه آنان بسیار سنگین و کارتان بسیار مهم حساس است.
آیت الله طبرسی ضمن تأیید برنامه های بومی محلی گفت: یکی از نکات مثبت شبکه استانی تهیه برنامه های بومی و محلی بوده که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.
وی از مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران خواست تا با توجه به پخش قسمت پنجم سریال پایتخت که ادامه توهین به فرهنگ و مردم مازندران بوده را به گوش رئیس سازمان صدا و سیما و مسئولین امر برساند.
وی گفت: من نمی دانم مردم مازندران چه گناهی کردند که باید مورد تمسخر و توهین آشکار دست اندرکاران سریال پایتخت قرار بگیرند.
آیا مردم مازندران جایگاهشان در جامعه این است که در این سریال نشان داده می شود، ما هشت سال دفاع مقدس را با لشکر ۲۵ کربلا به دنیا نشان دادیم ما نخبگانی داریم که نه تنها در کشور بلکه در جهان  حرفی برای گفتن داریم. اما ما در این سریال چند نفر را با آن ظاهر بسیار بد و ساده لوح می بینیم و بنده در همین رابطه نه تنها در نمازجمعه اعتراضم را اعلام کردم. در مجلس خبرگان رهبری به رئیس وقت رسانه ملی هم اعتراض کردم.
وی در پایان، مسئولیت صدا و سیما در حال حاضر بسیار مهم و اثرگذار دانست و از مسئولین رسانه ملی خواست تا همچون سال های گذشته برنامه های متنوع به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان و دیگر اعیاد تهیه و پخش نمایند.

دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران با آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران و قائم مقام و معاونین و مدیران واحد خبر و رادیو و فنی با حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا