آیت الله طبرسی: ورزش علاوه بر مسئله عرفی و باستانی نباید رنگ و بوی سیاسی بگیرد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: ورزش علاوه بر مسئله عرفی و باستانی نباید رنگ و بوی سیاسی بگیرد.

آیت الله طبرسی: ورزش علاوه بر مسئله عرفی و باستانی نباید رنگ و بوی سیاسی بگیرد.

آیت الله طبرسی: ورزش علاوه بر مسئله عرفی و باستانی

نباید رنگ و بوی سیاسی بگیرد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران جمعی از قهرمانان و پهلوانان و اعضای تیم کشتی (شهر بی نقطه ساری) بهمراه مربیان خود با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آیت الله طبرسی طی سخنانی ضمن تجلیل از قهرمانان کشتی گفت: امروز جوانان ما، با کسب افتخارات و مدالهای ورزشی برای نظام، افتخار آفرینی می کنند که ایران در جهان اسم و رسم دارد و پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزار در می آورند.

وی افزود: مهمترین سرمایه نظام، جوانان ما هستند که زمان هشت سال دفاع مقدس شجاعت و دلیری مردان و جوانان بود که توانستند افتخار برای ما خلق کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در استان افزود: حضرت ابوالفضل(ع) دارای قوت بازوئی بودند و در مقابل ظلم ایستادند و جوانان ما نیز به ویژه ورزشکاران باید در برایر شیطان و استکبار جهانی بی ایستند.

آیت الله طبرسی در پایان گفت: ورزش و تحرک، نقش مهمی در سلامت جسم و روح دارد که ورزشکاران ما باید اخلاق و منش قهرمانی و پهلوانی را در تمام زمینه ها رعات نمایند و باید فرهنگ ورزش کردن را در جامعه نهادینه کنیم.

pixelstats trackingpixel

آیت الله طبرسی: ورزش علاوه بر مسئله عرفی و باستانی نباید رنگ و بوی سیاسی بگیرد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران جمعی از قهرمانان و پهلوانان و اعضای تیم کشتی (شهر بی نقطه ساری) بهمراه مربیان خود با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا