دیدار دکتر عراقچی معاون وزیر امور خارجه با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار دکتر عراقچی معاون وزیر امور خارجه با آیت الله طبرسی

دیدار دکتر عراقچی معاون وزیر امور خارجه با آیت الله طبرسی

دیدار دکتر عراقچی  معاون وزیر امور خارجه
با آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده مقام معظم رهبری دراستان دکتر عباس عراقچی معاون حقوقی و امور بین المللی وزیر امور خارجه با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دکتر عراقچی با اشاره به مسائل سیاسی و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جهان گفت: الحمدالله با هدایت مقام معظم رهبری و درایت و مدیریت ریاست محترم جمهور امروز ایران اسلامی در جهان یکی از قطب های تأثیر گذار در امور بین الملل می باشد که در بحث برجام ما باکشورهای اروپائی و آمریکائی برد برد داشتیم و اگر آمریکا بخواهد از برجام خارج شود این ما بودیم که در این معامله بردیم و کنار کشیدن آمریکا نشان از قدرت ما و ضعف آنها می باشد.
در ادامه آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران طی سخنانی ضمن خیر مقدم به دکتر عراقچی گفت: وظیفه وزارت خارجه امروز بسیار حساس و مهم است. الحمدالله در رأس این وزارتخانه افرادی مثل دکتر ظریف و جنابعالی حضور دارید که شناخت کافی از سیاست جهان دارند و این جای امیدواری هست.
نماینده مقام معظم رهبری در استان گفت: رمز موفقیت شما در وزارت خارجه این است که مورد تأیید و وثوق مقام معظم رهبری هستید و منویات رهبری راسرلوحه کارتان قرارداده ومی دهید. ایت الله طبرسی افزود امروز دشمنان از عقاید انحرافی و جنگ نرم برای نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران به میدان آمدند تا نگذارند چهلمین سالگرد پیرزوی انقلاب را جشن بگیریم چون تحلیل گران سیاسی و حتی ضد انقلاب فراری از اینکه جمهوری اسلامی ایران چهلمین سال را پشت سر می گذارد ناراحتند.
عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به دکتر عراقچی گفت: صحبت ها و گزارشات شما در مجلس خبرگان رهبری بسیار دلگرم کننده و امیدوار کننده بود و ما این اطمینان را داریم که انقلاب ما، انقلاب عقیده بوده و مردم ما هم اگر سختی ها را تحمل میکنند بخاطر عقیده شان است و تمام تلاششان این است که انقلاب سالم بماند و لطمه ای به آن وارد نشود.

pixelstats trackingpixel

دیدار دکتر عراقچی  معاون وزیر امور خارجه با آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفترنماینده مقام معظم رهبری دراستان دکتر عباس عراقچی معاون حقوقی و امور بین المللی وزیر امور خارجه با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دکتر عراقچی با اشاره به …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا