گردهمائی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری برگزار می شود. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
گردهمائی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری برگزار می شود.

گردهمائی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری برگزار می شود.

گردهمائی سفیران هدایت، سربازان ولایت

در ساری برگزار می شود.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت مرکز استان مازندران با اعلام این خبرگفت: از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران و با محوریت آیت الله طبرسی نمیانده حضرت آقا در استان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طبق سنوات گذشته گردهمائی بزرگ سفیران هدایت، سربازان ولایت با حضور علما، ائمه جمعه و جماعات و مبلغین و روحانیت استان مازندران روز شنبه ۲۲ ازدیبهشت ۹۷ از ساعت ۳۰/۹ الی ۱۴ بعدازظهر در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزار می گردد.
حجت الاسلام قاسمی مشاور آیت الله طبرسی افزود: یکی از اهداف این گردهمائی که همه ساله قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در ساری برگزار می شود، تجدید عهد پیمان با آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والا مقام و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) بوده که سخنران این مراسم بزرگ حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی (دامت توفیقاته) می باشد.
امام جمعه موقت ساری گفت: علما و روحانیون پرچمدار و علمدار اسلام و قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند. لذا استان مازندران با داشتن بیش از دهها حوزه ی علمیه و علمای بنام در شهرهای استان مازندران و اساتید برجسته در حوزه های علمیه مشهد و قم و هم چنین شخصیت هایی همچون علامه حسن زاده آملی و جوادی آملی یکی از قطب های مهم و استراتژیک در عرصه دین و فقاهت به شمار می رود و لذا این گردهمائی بزرگ علما و روحانیون و ائمه جمعه که همه ساله به همت نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و در ساری برگزار می گردد نشان از اهمیت و جایگاه ویژه و نقش روحانیت در جامعه دارد.

گردهمائی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری برگزار می شود. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت مرکز استان مازندران با اعلام این خبرگفت: از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران و با محوریت …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا