مشروح خطبه های 21 اردیبهشت حضرت آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
مشروح خطبه های ۲۱ اردیبهشت حضرت آیت الله طبرسی

مشروح خطبه های ۲۱ اردیبهشت حضرت آیت الله طبرسی

مشروح خطبه های ۲۱ اردیبهشت

حضرت آیت الله طبرسی

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه این هفته مرکز مازندران با اشاره به اینکه پیامبر اکرم(ص) فرمودند هیچ قولی بهتر از گفتن ذکر لااله الا الله نیست، اظهار داشت: این ذکر در بین سایر ذکرها مستحب اما گفتن آن از ارزش بالایی برخوردار است.
امام جمعه مرکز مازندران با اشاره به درپیش بودن ماه مبارک رمضان، افزود: ماه مبارک رمضان دارای فضیلت‌های بسیاری است چراکه ماه رحمت، انفاق و برکت به‌شمار می‌رود.
آیت‌الله طبرسی ماه مبارک رمضان را ماه خودسازی و پیرایش نفس دانست و تصریح کرد: در ماه رمضان هر آیه‌ای از قرآن یک ختم قرآن است و از این فرصت باید نهایت استفاده را برد.
وی با تاکید بر اینکه روزه‌داری در خانواده‌ها باید به فرهنگ درآید و حرمت این ماه حفظ شود، گفت: نیروی انتظامی باید جلوی روزه‌خواری در اماکن عمومی را بگیرد و مدیریت لازم در این زمینه صورت گیرد.
امام جمعه ساری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت لبنان، خاطرنشان کرد: آمریکا برای ضربه زدن به جبهه مقاومت تلاش فراوانی کرد اما مردم لبنان به دنیا فهماندند مردمی بیدار هستند.
آیت‌الله طبرسی بیداری ملت ایران اسلامی را از نعمت‌های انقلاب دانست و اضافه کرد: بنا شد تلگرام فیلتر شود و مردم مازندران اولین استانی بودند که از آن خارج شدند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و افزود: ترامپ با خروج از برجام نشان داد آمریکا بر هیچ عهد و پیمانی پایبند نیست و حتی امضای خودشان را زیر سؤال می‌برند و آن را قبول ندارند.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به تداوم دشمنی آمریکا با ایران اسلامی، اظهار کرد: ۴۰سال است با انسان‌های بداخلاق و حیوان صفت سرکار داریم و این تنها ترامپ نیست اما ترامپ پَست‌تر از بقیه و پَست‌تر از همه دشمنان اسلام است.
آیت‌الله طبرسی ادامه داد: استکبار تنها با افراد و مسؤولان نظام مشکل ندارد بلکه با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد و حتی از زمان ظهور اسلام تاکنون با ملت‌های مسلمان دشمنی کردند.
وی با بیان اینکه استکبار از نفوذ اسلام در منطقه هراس دارد و آن را برای خود مضر می‌داند، تصریح کرد: اسلام بر جهان حاکم است و هزینه‌هایی که آنان داشتند پوچ بود.
امام جمعه ساری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری قرص و محکم مقابل استکبار ایستاده‌اند، بیان کرد: استکبار خواهان این نیست که ما در جهان حضور داشته باشیم و عزتی که برای ما به برکت انقلاب اسلامی بوجود آمد را نمی‌خواهند.
آیت‌الله طبرسی با بیان اینکه ما ملت مستقل هستیم و خودمان برای خودمان تصمیم می‌گیریم، تاکید کرد: همه باید یک صدا زیر خیمه ولایت باشیم.
 در پی اقدام جنون آمیز ترامپ با عهدشکنی و خروج یک‌جانبه از برجام و اظهارات سخیف او علیه ایران اسلامی که اثبات کننده خوی استکباری سردمداران آمریکای ‌ جنایتکار است، تظاهرات ضد آمریکایی در شهرستان ساری بعد از اقامه نماز انجام شد.

مشروح خطبه های ۲۱ اردیبهشت حضرت آیت الله طبرسی آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه این هفته مرکز مازندران با اشاره به اینکه پیامبر اکرم(ص) فرمودند هیچ قولی بهتر از گفتن ذکر لااله الا الله نیست، اظهار داشت: این ذکر در بین سایر ذکرها مستحب اما گفتن آن از ارزش بالایی برخوردار است. امام جمعه مرکز …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا