اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران

اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران

اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد

امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران

به ریاست آیت الله طبرسی برگزار گردید.

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به ریاست حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری و با حضور استاندار و مدیران دستگاههای اجرائی و انتظامی استان در دفتر معظم له برگزار گردید.
در این جلسه سرهنگ صالحی دبیر این ستاد گزارشی از عملکرد این ستاد و برنامه های آینده و دستور کار اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر را ارائه داد.
در ادامه تک تک اعضاء این ستاد مطالبی در خصوص نحوه اجرای مصوبات و همچنین پیشنهادات خود را بیان داشتند.
آیت الله طبرسی رئیس شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر و نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ضمن تشکر از حضور مسئولین استان در این جلسه با اشاره به نقش و اهداف شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران بیاناتی داشتند.
وی گفت: الحمدالله گزارشی که آقای صالحی دبیر محترم ستاد در جلسه دادند امیدوار کننده بوده و بسیار عالی و دلگرم کننده است.
اما دولت هم باید خانواده خود یعنی ادرات و کارمندان خود در ادارات را بررسی کند. چرا که اگر ما بتوانیم اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در ادرات درست پیاده کنیم، بیرون هم درست خواهدشد. البته متأسفانه بعضی از مدیران ما در این رابطه انگیزه کمتری از خود نشان می دهند، روی این اصل ما کمی مشکل داریم.
رئیس شورای هماهنگی امر به معروف و نهی از منکر استان افزود: امروز دشمن میخواهد یا با اقتصاد یابا بی بند و باری، ضربه به نظام ما و این انقلاب بزنند و همه ما باید هوشیار باشیم.
آیت الله طبرسی همچنین با توجه به شعار سال ۹۷ که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شد گفت: یکی از راههائی که ما می توانیم جلوی دشمنان خود بایستیم بحث حمایت از کالای ایرانی است و باید حمایت از کالای ایرانی دائمی باشد. ما باید نقشه راه مقام معظم رهبری که همان سیاسی و فرهنگی می باشد را مو به مو اجرا کنیم تا مصون بمانیم چون حیات و اتکا ما به همین است که باید روی پای خودمان بایستم و سر سفره خودمان باشیم. منتهی باید راهش را پیدا کنیم. باید به مردم بگوئیم که خرید جنس خارجی یعنی قبول نداشتن خودمان است، لذا باید همه ما با هم هماهنگ شویم.
در ادامه این جلسه استاندار مازندران هم طی سخنان کوتاهی گفت: حمایت از کالای ایرانی جزء دستور العمل دولت بوده و ما هم در استان مازندران به همه ی ادرات خودمان ابلاغ کردیم و دستور دادیم حتی چای مصرفی ما در ادارات هم باید ایرانی باشد.
وی با اشاره به بحث اشتغال در استان گفت: الحمدالله ما با جلسات متعددی که طی این مدت داشتیم تصمیمات جدی برای رفع این مشکل و معضل گرفتیم که نمونه آن توسعه دادن به مشاغل خرد و متوسط با حمایت های همه جانبه از سوی استانداری می باشد که اطمینان داریم می توانیم با اجرای آن بیکاری در استان را کاهش دهیم.

اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به ریاست آیت الله طبرسی برگزار گردید. به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان اولین جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به ریاست حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری و با …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا