دیدار اعضاء جوانان ستاد برگزاری نمازجمعه ساری با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار اعضاء جوانان ستاد برگزاری نمازجمعه ساری با آیت الله طبرسی

دیدار اعضاء جوانان ستاد برگزاری نمازجمعه ساری با آیت الله طبرسی

دیدار اعضاء جوانان ستاد برگزاری نمازجمعه ساری با

آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران بمناسبت ماه مبارک رمضان جلسه تفسیر قرآن مجید بعد از نماز مغرب و عشا از ساعت ۱۰ شب توسط حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در مسجد امام سجاد (ع) (شاه غازی) ساری برگزار می گردد که به همین منظور تعدادی از جوانان ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان ساری دیداری هم با نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران و امام جمعه ساری داشتند.
در این جلسه ابتدار آیت الله طبرسی با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز و روزه و عظمت آن در پیشگاه خداوند متعال، مطالبی بیان داشتند.

2
وی افزود: نماز مظهر تکلیف خاص و عصاره آفرینش است و اگر میخواهیم در برابر دشمنان و شیاطین مصون بمانیم باید در این ایام نماز و روزه را سرلوحه ی کارمان قرار دهیم چرا که امروز مهمترین مانع فضای مجازی که دشمنان ما بعنوان دامی خطرناک برای جوانان ما پهن کردند، همین نماز است. چون نماز ما را مصون می کند و بهترین پادرزهر است برای نقشه دشمنان انقلاب و نظام ما که الحمدالله ما در ایام ماه مبارک رمضان نه تنها در شهرهای استان بلکه در روستاهای دور افتاده این استان با برگزاری مراسم ویژه تفسیر قرآن و مراسم شب های قدر با استقبال بی نظیر جوانان برومند استان مواجه هستیم.
نماینده مقام معظم رهبری در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از حاج مهدی مستشرق مسئول برگزاری ستاد نماز جمعه ساری گفت: خوشبختانه آقای مستشرق با درایت و مدیریت خود توانستند در ستاد نمازجمعه مرکز استان جوانگرایی کنند که ما امشب شاهد حضور جوانان از خواهران و برادران ستاد نمازجمعه هستیم و این نشان از اهمیت و جایگاه نماز به ویژه نمازجمعه است که جوانان را به عنوان سربازان گمنام به دور هم جمع کرده و برای نمازگزاران روز جمعه انجام وظیفه می نمایند.
در ادامه این دیدار مسئول جوانان ستاد برگزاری نمازجمعه ساری گزارشی از فعالیت های ستاد جوانان نمازجمعه ارائه نموده و گفت: رهنمودهای آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران و امام جمعه شهرستان ساری را سرلوحه کار ما بوده و الحمدالله جوانان ستاد نمازجمعه ساری نه تنها در استان مازندران بلکه در دیگر استانها پیش قراول بوده و ما این موفقیت را مدیون عنایت ویژه آیت الله طبرسی هستیم.

دیدار اعضاء جوانان ستاد برگزاری نمازجمعه ساری با آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران بمناسبت ماه مبارک رمضان جلسه تفسیر قرآن مجید بعد از نماز مغرب و عشا از ساعت ۱۰ شب توسط حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در مسجد …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا