مراسم شب های قدر در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزارمی گردد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
مراسم شب های قدر در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزارمی گردد.

مراسم شب های قدر در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزارمی گردد.

مراسم شب های قدر در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزارمی گردد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور ارشد آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: شب های قدر یکی از شب های عزیز خداست که می توان گفت خدای متعال به آن نگاه ویژه ای دارد و برای ما کلید بهشت است.

لذا به لطف خدای متعال ما در نظر داریم همچون سالهای گذشته مراسم پرفیض شب های قدر را در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزار نمایم.

وی افزود: امسال یکشنبه ۱۳ خرداد مصادف است با شب ۱۹ ماه مبارک رمضان، شب ضربت خوردن علی ابن ابی طالب(ع)، مراسم شب قدر را با دعای جوشن کبیر توسط آقای ابراهیم علی پور و با مداحی آقای اسماعیل نجفی آغاز و با سخنرانی حضرت آیت الله سید احمد خاتمی ادامه پیدا خواهد کرد.

هم چنین روز سه شنبه ۱۵ خرداد شب ۲۱ ماه مبارک رمضان شب شهادت حضرت علی(ع) با دعای جوشن کبیر توسط حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا مرتضوی شروع و با مداحی آقای محسن سلطانی و سخنرانی حجت الاسلام و السملمین حاج آقا کافی (یادگار مرحوم کافی) به پایان خواهد رسید.

و پنج شنبه ۱۷ خرداد که مصادف است با شب ۲۳ ماه مبارک رمضان که شب بسیار ارزشمند و عزیزی است با دعای جوشن کبیر توسط سید احمد میریان شروع خواهد شد و با مداحی آقای مهدی ترکمن زاده و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید شهاب به پایان خواهد رسید.

امام جمعه موقت شهرستان ساری در پایان گفت: الحمدالله مازندران مهد علویان می باشد. مردمی ولائی دارد که در این ایام مراسم با شکوهی را در مساجد و مصلی ها برگزار می کنند، که در مرکز مازندران هر شب از ساعت ۱۰ در مسجد سجاد(ع) شاه غازی سابق برگزارمی گردد، که همه اینها نشان ازاعتقادات مردم استان مازندران به خاندان اهل بیت(ع) دارد.

مراسم شب های قدر در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزارمی گردد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور ارشد آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: شب های قدر یکی از شب های عزیز خداست که می توان گفت خدای متعال …

این بازبینی را بررسی کنید

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا