اولین جلسه ستادعتبات عالیات استان به ریاست آیت الله طبرسی برگزار شد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
اولین جلسه ستادعتبات عالیات استان به ریاست آیت الله طبرسی برگزار شد.

اولین جلسه ستادعتبات عالیات استان به ریاست آیت الله طبرسی برگزار شد.

اولین جلسه ستادعتبات عالیات استان

به ریاست ایت الله طبرسی برگزار شد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران، اولین جلسه ستاد عتبات عالیات استان مازندران به ریاست آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه دراستان و با حضورمسئول و اعضا این ستاد برگزارگردید.

درابتدای این جلسه آقای رضایی یکی ازاعضا این ستاد با ارائه گزارشی گفت: با مدیریت حاج اقا اصغری بعنوان مسئول ستاد بازسازی عتبات استان ما شاهد تحولی چشمگیر دراستان هستیم، که هرساله بهترهم میشود.

وی افزود: پیشنهاد می شود سالی دو بار با محوریت شما، استاندارمازندران ما جلساتی داشته باشیم، همچنین نقش ائمه جمعه دراستان هم بسیارمهم است که نیاز به عنایت ویژه حضرتعالی بعنوان نماینده مقام معظم رهبری دارد.

رضایی همچنین در رابطه بااربعین حسینی(ع) گزارشی ارائه داد.

درادامه این جلسه حاج اقا اصغری با اشاره عملکرد سال ۹۶گفت: الحمدالله ستاد عتبات عالیات استان که از سال ۸۳ کار خود را شروع کرده تا سال۷۶ بیش از۴۵میلیارد تومان کمک های مردمی را برای بازسازی اماکن متبرکه کربلا ونجف جمع آوری کرده واین کمک هاهمچنان ادامه دارد واستان مازندران دراین رابطه در سه سال گذشته مقام نخست کمک به عتبات را در کشور داشته و امیدوایم این کمک ها ادامه داشته باشد.

وی افزود: این کمک ها برای بازسازی حرم امام حسین(ع) حضرت ابوالفضل(ع) احداث صحن حضرت زهرا(س) وحرم مطهرعلی(ع) درنجف اشرف میباشد.

درادامه این جلسه آیت الله طبرسی طی سخنانی گفت: امروزخداوند عنایتی به ما کرده تا تحت عنوان کمک به عتبات عالیات برای آخرتمان گوشه ای ازبهشت راخریداری نماییم، که قطعه ای از بهشت در خاک پاک کربلا و نجف قراردارد.

وی افزود: امیدوارم زحمات شما مورد رضایت صاحب  این تشکیلات قراربگیرد. نقش شما در این راه بسیارمهم است چرا که امانت دارمردم هستید و باید برای حفظ  حراست آن کوشا باشید.

نماینده مقام معظم رهبری دراستان افزود: خداوند در این راه شما را سهیم میداند و کار شما کارمفیدی است شماعلاوه براینکه باید به امام حسین(ع) پاسخگوباشید باید به خودتان هم پاسخ بدهید.

وی همچنین ازمسئولین ستاد بازسازی عتیات عالیات خواست تا برای ساماندهی موکب های استان برای اربعین امام حسین(ع) که هزاران مازندرانی با پای پیاده عازم کربلا هستند. اقدامات عملی بیشتری داشته باشند.

وی گفت: امروز دشمنان ما زوم کردند به راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی(ع) وباید گفت این حرکت خود جوش مردمی سیاسی شده که باید آن را احیا کنیم.

اولین جلسه ستادعتبات عالیات استان به ریاست ایت الله طبرسی برگزار شد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران، اولین جلسه ستاد عتبات عالیات استان مازندران به ریاست آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه دراستان و با حضورمسئول و اعضا این ستاد برگزارگردید. درابتدای این جلسه آقای رضایی یکی ازاعضا …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا