اولین جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به ریاست ایت الله طبرسی برگزارشد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
اولین جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به ریاست ایت الله طبرسی برگزارشد.

اولین جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به ریاست ایت الله طبرسی برگزارشد.

اولین جلسه شورای سیاستگذاری

چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

به ریاست ایت الله طبرسی برگزارشد.

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان درپی صدور حکمی ازسوی ایت الله جنتی ریس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشوربه ایت الله طبرسی بعنوان ریس ستادسورای سیاستگذاری چهلمین سالگردانقلاب اسلامی درمازندران اولین جلسه این شورادردفترمعظم له وباحضوراعضااصلی این شوراودبیری استاندارمازندران برگزارشد.دراین شوراایت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان طی سخنانی گفت: سالگرد رحلت امام رضوان الله تعالی مسئله ای پر اهمیت بوده و باید به نحو احسن مورد توجه قرار گیرد.

وی، با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی را مدیون حضور امام راحل هستیم،افزود: این مراسم باید در شان و منزلت امام خمینی(ره) باشد و برنامه ۱۵ خرداد نیز باید به طور کامل مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:باید ارزش های انقلاب اسلامی به طور کامل و به درستی به جوانان بیان شود چرا که این انقلاب غرب را به چالش کشیده ودشمنان در صدد هستند تا با حربه های مختلف ارزش اصلی آن را از بین ببرند.

وی افزود:  انقلاب مسئله ای به حق است و مسیر انقلاب اسلامی مسیری به حق و صحیح است و باید این مسئله که در راستایی حق و ایجاد عدالت انقلاب شده است به خوبی در جامعه بیان شود.

آیت الله طبرسی افزود:تبیین دستاوردها، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی رسالت بسیار خطیری است که همه ی دستگاه ها به صورت واقعی این دستاوردها را برای مردم تبیین کنند.

وی تصریح کرد:اکنون مردم در جامعه فعلی با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجهه هستند که این امر نیاز به مدیریت دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود:تا مادامی که دولت نتواند مجموعه خود را اصلاح کند نمی تواند دیگران را اصلاح کند.

وی بر اهمیت تدوین دستاوردهای انقلاب برای مردم تاکید کرد و ادامه داد: امروز بیش از هر چیزی در جامعه نیازمند وحدت، اتحاد و انسجام هستیم و باید در راستای این موضوع حرکت نماییم.

اولین جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به ریاست ایت الله طبرسی برگزارشد. به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان درپی صدور حکمی ازسوی ایت الله جنتی ریس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشوربه ایت الله طبرسی بعنوان ریس ستادسورای سیاستگذاری چهلمین سالگردانقلاب اسلامی درمازندران اولین جلسه این شورادردفترمعظم له وباحضوراعضااصلی این شوراودبیری استاندارمازندران …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا