آیت الله طبرسی: دادگاه ویژه روحانیت باید آبروداری کند. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: دادگاه ویژه روحانیت باید آبروداری کند.

آیت الله طبرسی: دادگاه ویژه روحانیت باید آبروداری کند.

آیت الله طبرسی: دادگاه ویژه روحانیت باید آبروداری کند.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران این مطلب را آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین شهواری دادستان ویژه روحانیت استانهای مازندران و گلستان و معاونین وی عنوان کرد.

وی افزود: قضاوت کار دشوار و مشکل و سختی هست بویژه کار شما در دادگاه ویژه روحانیت که باید دقت بیشتری شود چرا دادگاه ویژه روحانیت باید آبروداری کند، چرا که خدای تبارک و تعالی آبرو داری را دوست دارد و به همین خاطر حضرت امام خمینی(ره) دستور تشکیل دادگاه ویژه روحانیت را داد.

وی افزود: مردم هنور که هنور است به روحانیت علاقمند بوده و ارتباط بین مردم و روحانیت باید حفظ شود و همه ی ما کی توانیم در این راه تأثیر گذار باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه گفت: باید از حریم روحانیت که امروز یک جریان است دفاع کنیم ما سابقه بیش از ۱۳۰۰ ساله داریم. خدا لعنت کند انگلیس و دشمنان ما را که می خواهند روحانیت را از صحنه خارج کنند که الحمدالله نتوانستند. ما امروز یک شخص نیستیم، ما جایگاه حقوقی ویژه ای داریم که این جایگاه باید حفظ و حراست شود.

آیت الله طبرسی در پایان گفت: الحمدالله دادگاه ویژه روحانیت در استان مازندران کارنامه خوبی تا امروز ارائه داده، به ویژه با حضور جناب حجت الاسلام والمسلمین شهواری و حجت الاسلام اکبری آرامش خوبی را در استان حس میکنیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

آیت الله طبرسی: دادگاه ویژه روحانیت باید آبروداری کند. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران این مطلب را آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین شهواری دادستان ویژه روحانیت استانهای مازندران و گلستان و معاونین وی عنوان کرد. وی افزود: …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا