دیدار مدیر کل فرودگاه های استان مازندران با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مدیر کل فرودگاه های استان مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل فرودگاه های استان مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل فرودگاه های استان مازندران با

آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندان آقای مهندس وطن خواه مدیرکل بهمراه پرسنل فرودگاه دشت ناز ساری با آیت الله طبرسی دیدار کردند.
در این دیدار آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ضمن تشکر و قدردانی از تلاش شبانه روزی مدیر کل و پرسنل فرودگاه دشت ناز ساری گفت: فرودگاه دشت ناز ساری با همت و پشتکار شما امروز یکی از فرودگاه های مطرح و استاندارد کشور می باشد که با بین المللی شدن آن توانستیم در خارج از کشور هم جایگاهی پیدا کنیم.
وی افزود: ما برای راه اندازی این فرودگاه در  همان اوائل کار بسیار مشکلات کشیدیم اما خسته نشده و آنقدر پیگیر شدیم تا اینکه توانستیم امتیاز فرودگاه دشت ناز را بنام ساری ثبت کنیم.

آیت الله طبرسی در ادامه گفت: نیاز است برای رشد هر چه بیشتر و بین المللی شدن و برای توسعه و گسترش آن قدم های بیشتری بردارید.
وی از مدیر کل فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری خواست تا برای راه اندازی هواپیمائی باری که در بحث اشتغال و صادرات و حمل و نقل بسیار تأثیر گذار هست از هیچ کوششی دریغ نکنند .
آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران برای حل مشکلات این فرودگاه اعلام آمادگی کرد.
وی گفت: یکی از برکات این فرودگاه بحث استفاده زائرین خانه خدا و عتبات عالیات و کربلا از فرودگاه دشت ناز ساری که سالی هزاران زائر مازندرانی و حتی دیگر استانها  به آن مکان مقدس جابجا می شوند.میباشد.
در ابتدا آقای مهندس وطن خواه مدیر کل فرودگاه های استان مازندران گزارشی از فعالیت های این فرودگاه . برنامه های آینده به ویژه اعزام زائران خانه خدا گفت: ما در سال گذشته بیش از ۴۶ پرواز از این فرودگاه و فرودگاه رامسر و نوشهر داشته که ۲۵ درصد رشد پرواز نسبت به سال گذشته داشتیم و این نشان از تلاش و کوشش همکارانمان در فرودگاه استان مازندران بویژه دشت ناز ساری می باشد.
مدیر کل فرودگاه های مازندران افزود: فرودگاه دشت ناز ساری قابلیت ایرباس را دارد که ما کارهای مقدماتی آن را انجام دادیم و انشاالله در آینده بسیار نزدیک ایرباس را هم پذیرش خواهیم کرد که امتیازی برای این فرودگاه خواهد بود.

دیدار مدیر کل فرودگاه های استان مازندران با آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندان آقای مهندس وطن خواه مدیرکل بهمراه پرسنل فرودگاه دشت ناز ساری با آیت الله طبرسی دیدار کردند. در این دیدار آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ضمن تشکر …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا