پیام حضرت آیه الله طبرسی به مناسبت عروج ملکوتی مادر شهیدان یزدان پناه | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام حضرت آیه الله طبرسی به مناسبت عروج ملکوتی مادر شهیدان یزدان پناه

پیام حضرت آیه الله طبرسی به مناسبت عروج ملکوتی مادر شهیدان یزدان پناه

پیام حضرت آیه الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران

به مناسبت عروج ملکوتی مادر شهیدان یزدانخواه

انا لله و انا الیه راجعون

عروج سرافرازانه یکی از زنان قهرمان سرزمین لاله خیز مازندران مرحومه حاجیه خانم شهربانو ثمنی همسر شهید و مادر چهار شهیدان یزدانخواه فریدونکناری ، مازندران را در ماتمی بزرگ فرو برد.

درگذشت این بانوی نمونه و ارزشی ،یادآور رشادت ها و قهرمانی های همسر و فرزندان شهیدشان در زمان انقلاب و ایام دفاع مقدس و دفاع از ارزش ها و حمایت از مقام عظمای ولایت در هر شرایط و نهایتا الگوپذیری عملی و فکری از سرور زنان دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) است که انصافا در استقامت ، وفاداری و آرمان های شهیدانش قدمی پا پس ننهاده و در سخت ترین شرایط از اهداف عالیه اسلام حمایت نموده.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و مقام عظمای ولایت و بیت شریف آن مرحومه از خداوند بزرگ علو درجات این بانوی آسمانی را مسئلت نموده و صبر و شکیبایی بازماندگان را خواهانم.

امیدوارم مردم شریف مازندران بویژه اهالی شهید پرور فریدونکنار جهت تجلیل از مقام این مادر بهشتی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و از زحمات بی بدیل این خانواده عزیز تجلیل نمایند.

نورالله طبرسی

نماینده مقام معظم رهبری در استان

و عضو مجلس خبرگان رهبری

پیام حضرت آیه الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران به مناسبت عروج ملکوتی مادر شهیدان یزدانخواه انا لله و انا الیه راجعون عروج سرافرازانه یکی از زنان قهرمان سرزمین لاله خیز مازندران مرحومه حاجیه خانم شهربانو ثمنی همسر شهید و مادر چهار شهیدان یزدانخواه فریدونکناری ، مازندران را در ماتمی بزرگ فرو برد. …

این بازبینی را بررسی کنید

مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا