دیدار علما و روحانیون سوریه با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها

دیدار علما و روحانیون سوریه با آیت الله طبرسی

دیدار علما و روحانیون سوریه با

آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران جمعی از علما و روحانیون شیعه و ائمه جماعات مساجد کشور سوریه که به استان مازندران سفر کرده بودند با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در دفتر معظم له برگزار شد یکی از علمای سوریه با اشاره به آزاد سازی شهرهای سوریه و حمایت ایران از رزمندگان سوری گزارشی از پیشرفت نیروهای مقاومت و دولتی ارائه داند.

آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران طی سخنان ضمن خیر مقدم به علما و روحانیون سوریه   گفت: استقامت ومقاومت شما و حمایت رزمندگان ما، دشمنان مشترک ما، آمریکا و اسرائیل را مات و مبهوت کرده و امیدی در دل مردم سوریه بوجود آوردند.

وی افزود: ما امروز چه شیعه و چه سنی در معرض خطر و اذیت از سوی دشمنان خود هستیم. انقلاب مقدس اسلامی ایران یکی از هدایا و برکاتش بیداری مسلمین و شیعیان و شما عزیزان بود که اگر این هماهنگی و وحدت و یکدلی نبود سوریه نمی توانست موفق شود چرا که انها از اول حذف بشار اسد را داشتند و قصدشان این بود که سوریه را یک لقمه کنند که الحمدالله خدا نخواست.

آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران گفت: دشمنان ما الحمدالله هر کجا قدم گذاشتند به برکت قدم های شما برادران پیروز نشدند و شکست خوردند. آنها احتمال نمی دادند که مسلمین و شیعان در برابر آنها قد علم کنند. امیدواریم در آینده بسیار نزدیک پرچم نصر در تمام خاورمیانه به اهتزار در آید.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: این جهش و جنبش به نام عقیده می باشد که انقلابی جهانی اقاامام زمان عج را نوید داده و قبل از ظهور ایشان شما زمین را برای شان آمده می کنید و ایشان که امدند ما پرچم اتحاد جماهیر اسلامی رابه دست مبارکشان با یاری خداوند متعال و با رهبری رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای تقدیم خواهیم کرد.

pixelstats trackingpixel

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا