سیاست‌ها و اختلاف نظرها باید در حاشیه باشد، متن، خدمت است. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
سیاست‌ها و اختلاف نظرها باید در حاشیه باشد، متن، خدمت است.

سیاست‌ها و اختلاف نظرها باید در حاشیه باشد، متن، خدمت است.

آیت الله طبرسی در خطبه نمازجمعه ساری:

سیاست‌ها و اختلاف نظرها باید در حاشیه باشد، متن، خدمت است.

آیت‌الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران  در خطبه‌های امروز نماز جمعه ساری، اظهار داشت: در داخل و خارج کشور، مشکلات فراوانی داریم و باید با درایت دولت تدبیر و امید، مشکلات رفع شود.

وی با بیان اینکه ما نمی‌گوییم روحانی می‌تواند معجزه کند، ادامه داد:  اما آن مقداری که می‌تواند همان مقدار، گرفتاری‌های داخلی از قبیل تورم، اشتغال، بی‌کاری، مسائل اقتصادی، فقر و بی‌حرمتی‌ها جبران شود.

آیت الله طبرسی یادآور شد: صاحبان تریبون باید از  اعمالی که باعث ناامیدی و دلتنگی می‌شود، جلوگیری کنند.

وی با اشاره به دیدار رهبری و هیئت وزیران و تاکید ایشان بر مبارزه با فساد، تصریح کرد: رهبری به ظرفیت درون‌زای کشور، تاکید کردند.

خطیب نماز جمعه ساری با بیان اینکه خدمت به مردم را باید در متن کار قرار دهیم، گفت: سیاست‌ها و اختلاف نظرها باید در حاشیه باشد، متن، خدمت است.

آیت الله طبرسی خاطرنشان کرد: مفاسد اقتصادی باید ریشه‌کن شود.

وی با اشاره به مسائل سوریه، گفت: استکبار غده چرکینی به نام صهیونیسم را از همه جای دنیا جمع کرده و رژیم اسرائیل را در قلب خاورمیانه کاشتند.

آیت الله طبرسی با بیان اینکه اسرائیل، ناموس سیاسی استکبار است، تصریح کرد: آمریکا،  انگلیس و اروپا از این ولیده نامنحوس خود، دفاع می‌کنند.

وی گفت: با نابودی اسرائیل، اینها مفتضح می‌شوند و به همین دلیل دست به هر جنایتی می‌زنند.

امام جمعه شهرستان ساری با اشاره به بمب‌گذاری جنایت‌کاران تکفیری، اظهار داشت:‌ می‌خواهند اسرائیل را نجات دهند.

وی با بیان اینکه در مصر دولت قانونی از صندوق درآمده را خراب کردند تا اسرائیل سرپا بماند، ادامه داد: همان دولتی که از زمان مبارک در مصر حاکم بود، اکنون هم در مصر حاکم شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه چون اخوان‌المسلمین رهبر، ولی فقیه و وحدت نداشتند که دولت آنها یک سال طول کشید و دوام نیافت، خاطرنشان کرد: این رهبر معظم انقلاب است که نقشه آنها را می‌داند و به مردم اعلام می‌کند و مردم ما هم فهیم هستند.

آیت الله طبرسی در خطبه نمازجمعه ساری: سیاست‌ها و اختلاف نظرها باید در حاشیه باشد، متن، خدمت است. آیت‌الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران  در خطبه‌های امروز نماز جمعه ساری، اظهار داشت: در داخل و خارج کشور، مشکلات فراوانی داریم و باید با درایت دولت تدبیر و امید، مشکلات رفع شود. وی …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: 1.3 ( 2 نظر)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا